Provádíme

Nátěry střech jako je plech, hliník, eternitové šablony, vlnitý eternit, košičan plech, betonové tašky, pálené tašky, kanadský Šindel i krytiny tovární výroby jako je například Satjam, Lindap – veškeré typy střech a průmyslových hal.
 
Čištění střech od mechů a lišejníků které pokrývají betonové tašky eternit kanadský Šindel práci provádíme s možností impregnačního bezbarvého nástřiku zamezujícímu opětovnému výskytu mechů a lišejníků. Dále je možnost následné penetrace airless nástřiku kvalitní 100% akrylátovou barvou německé výroby .
 
Čištění fasád od organických nečistot jako jsou řasy a plísně na zateplených fasádách, brizolitu. Následně je vyčištěno a chemicky ošetřeno přípravkem proti opětovnému napadení řasou a plísní .
Nátěry fasád provádíme silikonovým silikátovým a akrylátovým nátěrem jak ručně tak i airless nástřikem .
Samozřejmostí je zakrytí oken, parapetu a jiných dalších částí domu .
 
Nátěr střech každá střešní krytina je specifická svým složením proto vyžaduje individuální technologicky postup. Používáme pouze prvotřídní prověřené materiály jako je 100 % čistý akrylát nebo 2 K- Komponentní polyuretanové epoxidové materiály.
 
Důvody proč si vybrat právě nás
Práci provádíme po celé České republice. Nacenění + konzultace zdarma, preciznost a spolehlivost, úklid po dokončení samozřejmostí. Používáme kvalitní prvotřídní materiály a spokojenost zákazníka je náš cíl.
 
Kde pracujeme
Již jsme pracovali ve městech Třinec, Český Těšín, Havířov, Karviná, Jablunkov, Návsi, Nýdek, Stonava, Albrechtice u Českého Těšína, Osůvky Hrčava, Orlová, Horní Suchá, Třanovice, Praha, Olomouc, Liberec a budeme pracovat tam, kde nás budete potřebovat.