Řekli o nás

Nátěr střechy na firemní hale K & K PNEU s.r.o.

Chtěl bych touto cestou poděkovat fa. Zdeněk Byrtus za realizaci nátěru střechy na firemní hale K & K PNEU s.r.o. v Šenově u Ostravy.
Po pečlivém zvážení a výběru z více firem jsem si vybral tuto firmu a mohu všem kdo zvažují nátěr střechy ať už svého domu či průmyslové haly doporučit.Střecha o rozloze 4 500 m2 byla udělaná tak jak bylo domluveno, vše dle technologických postupů ve smluveném termínu dle mé spokojenosti.
Ještě jednou děkuji a přeji vám spoustu dalších spokojených zákazníků .
S pozdravem
Ing.Miroslav Karas
majitel,jednatel

Poděkování

Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionálně odvedenou prací na budově karosárny a lakovny autosalonu Kudrna. Pán Byrtus pracoval i o víkendu , aby nebyl narušen provoz lakovny. Ještě jednou moc děkuji za rychlý a perfektní přístup. Dnes je střecha jako nová a zároveň chráněná proti povětrnostním vlivům. S pozdravem Vl.kudrna.

Nátěr střech kompletní vyčištění

Objednali jsme si u firmy Zdeněk Byrtus – Nátěr střech kompletní vyčištění a nátěr střech v našem skladovém areálu v Petřvaldě a byli jsme s přístupem a prací firmy velmi spokojeni. Vše proběhlo v dohodnutém termínu, práce byly provedeny pečlivě a rychle, a komunikace byla příjemná a bezproblémová. Určitě to není naše poslední spolupráce, doporučujeme.
Tomáš DROZD

Výmalba haly a nátěr podlahy byla pro Dům Barev Ostrava

Pana Byrtuse a paní Byrtusovou jsem si najala na výmalbu haly a na nátěr podlahy. S jejich prací, ochotou, preciznosti a profesionalitou jsem byla nadmíru spokojená. Dodržení termínu na jedničku, příprava a odvedena práce prostě paráda. Mohu jen doporučit!

Šimíková Jaroslava Doloplazy u Olomouce

Chci poděkovat rodinné firmě Byrtusovi za perfektní skloubení práce při nátěru střechy .Přes velkou vzdálenost profesionální využití času s počasím a milí rodinný přístup. Sehraná dvojka. DOPORUČUJI.

V Bukovci rodina Poloková

Zdravíme všechny lidi,kteří chtějí mít opět krásnou a novou střechu..Pan Byrtus to umí a můžeme jen doporučit.Pan Byrtus nám dělal střechu stodoly o rozloze 230m čtverečních a zvládl to sám za pouhé 4 dny…….klobouk dolů.Co se týče práce,přípravy pod nástřik,dáváme palec nahoru.Z průběhem práce,jsme byli velice spokojení. Domluva ohledně financi a termínu,naprosto perfektní.Můžu jen doporučit pana Byrtuse a zároveň tím chceme ještě jednou poděkovat.

 

O.Milich

Dobrý den. Nechal jsem si u pana Byrtuse natřít plechovou střechu a jsem velice spokojen ,vše proběhlo rychle a profesionálně.

 

Ing. Sztula Petr, Darkov

V září 2017 proběhla na střeše mého rodinného domku komplexní údržba. Střecha byla pečlivě vyčištěná tlakovou vodou, důkladně napenetrována a následně natřená. Práce byly provedeny vysoce profesionálně,kvalitně,v termínu a bez ohledu na čas. Střecha je jak nová. Nezbývá mi nic jiného, než panu Byrtusovi a jeho paní upřimně poděkovat a doporučit je dalším klientům. S takovým přístupem nemusí mít obavy o svou budoucnost.

S pozdravem Ing. Sztula Petr, Darkov

Tadeusz Szkucik, Třinec-Dolní Lištná

V minulých dnech mi p. Zdeněk Byrtus provedl vyčištění a nátěr plechové střechy na mém RD . Vše proběhlo velice rychle a kvalitně, jsem opravdu spokojený s jeho prací i přístupem k zákazníkovi.Mohu jeho služby vřele doporučit potenciálním zájemcům.

 

Ing. Josef Konderla

Už dlouhou dobu jsem hledal způsob ,jak vyřešit dlouholetý problém s nátěrem pozinkované plechové sedlové střechy na rodinném domku ze šedesátých let. Vyzkoušel jsem kdysi známou suříkovou fermežovou barvu,následně plumbinol ředěný fermeží , pak asfaltovo – hliníkový nátěr Renolast což vydrželo pouze jedno léto , pak zase červeno – hnědou syntetiku (dva v jednom).To jsem si dělal svépomocně.Před cca třemi léty jsem si nechal střechu natřít externí firmou včetně dodání barvy, ale nátěr byl zase pryč. Nic dlouho nevydrželo náročné Třinecké ovzduší a stále se zvyšující letní teploty.Proto jsem se rozhodl hledat jiné účinnější řešení a to se mi po delší době podařilo najít. Díky setkání s panem Davidem Sikorou vedoucím prodejny Dům barev PPG Deco Czech a.s. na Náměstí míru v Třinci , kde běžně nakupují barvy a nátěry pro dům a dílnu a kde mi vždy dobře poradí a zajistí vše potřebné , který mě zkontaktoval s panem Zdeňkem Byrtusem , který provádí střešní rekonstrukce a nátěry.To byla opravdu výborná volba.Pan Zdeněk Byrtus provedl velmi pečlivé očištění a odmaštění krytiny vysokotlakým vodním proudem WAP 160 bar , pak dočištění vibrační bruskou a následně vysokotlaký nástřik speciální polyuretanovou dvousložkovou barvou , kterou zabezpečil z dovozu pan Sikora David.Dále dle nabídky pana Byrtuse byla provedená i renovace staré , mechem pokryté, eternitové krytiny na hospodářské budově , kde po očištění stejnou technologii , byl proveden penetrační nástřík a pak vysokotlaký nástřik speciálně vyvinutou německou barvou Meffert. Všechny provedené práce , od zaměření ploch , vysvětlení postupu , zaslání cenové nabídky jak na materiál tak na práce , čištění před nátěrem a nástřík byly provedeny velmi kvalitně , vysoce profesionálně , ve smluveném termínu a za dohodnutou cenu.Děkuji touto cestou jak panu Davidu Sikorovi za kontakt a dodání vynikajících nátěrových hmot , tak panu Zdeňku Byrtusovi za kvalitně odvedenou náročnou a nebezpečnou prací. Přejí Vám hodně dalších spokojených zákazníků a vřele doporučuji dalším občanům , kteří řeší možná podobný dlouholetý problém jako já.

Kufa Libor - Mosty u Jablunkova

Pan Byrtus mi natíral střechu na rodinném baráku v Mostech u Jablunkova. Obdivuji jeho profesionalitu. Vřele doporučuji dalším zákazníkům – budete určitě moc spokojeni. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám ať se daří a máte hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem Kufa Libor – Mosty u Jablunkova

Jurčík

Pan Byrtus provedl nátěr plechové střechy v Těrlicku na mém rodinném domě-v terminu,kvalitně,bez problému-což se dnes ve většině od řemeslníků nedočkáte.

 

RD v Milíkov

P. Byrtus nám prováděl čištění zateplené fasády na RD v Milíkově. Profesionalitu a přístup k práci p. Byrtuse můžeme jen doporučit dalším zákazníkům. Určitě budete spokojeni jako my.

Pane Byrtus ještě jednou děkujeme a přejeme hodně zdraví a spokojených zákazníků.

 

The Ritchie family

After deciding that our detached home needed to have the exterior fully repainted we chose Zdenek & Vera to perform the works. 

Zdenek performed a full survey of both the work needed and a timescale in which it could be completed in. His suggestion to have the roof repainted in a brilliant matt black from the existing faded red was welcomed by us. 

The work was started and very soon we saw the finished roof. So fresh and it really looked like new! This is also in addition to the protection the preparation of penetrating solution and final coats of paint offered. We were very happy with the results. 

The external painting of the walls went ahead and again we were totally amazed at the quality, time taken and attention to detail that Zdenek & Vera were able to achieve. They worked all day and never failed to complete staged tasks. Preparation of the wood, walls and roof was done with skill and ensured a perfect finish. 

Both my wife and I highly recommend both their work and the excellent manner in which they provide advice and perform such a superior level of preparation and painting. All of which made our home look perfect. 

A friendly, professional and highly experienced team that provides such excellent results. 

Thank you so much 

The Ritchie family